Новини

Відбулося засідання колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області

10 Травня 2016 p., 11:00

Питання, які були на порядку денному, це: 1) про підсумки роботи Управління Держпраці в Івано-Франківській області; 2) відзначення Дня охорони праці; 3) нагородження переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На засіданні колегії були присутні члени колегії, Бурдяк Леся Іванівна - директор Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Скригунець Василь Петрович - заступник голови - виконавчий директор Регіонального відділення обласної організації роботодавців та інші запрошені.

 

Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області, Ігор Ярославович Росипайло у своєму виступі розповів про проведену роботу у І кварталі 2016 року та про плани на майбутнє, з нагоди Дня охорони праці зачитав звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні та наголосив: «Одним з індикаторів розвитку суспільства є стан здоров’я населення, зокрема працюючого. За станом здоров’я окремої людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту».

Ігор Ярославович привітав всіх присутніх зі святом та побажав всім зменшення виробничого травматизму і надалі та покращення роботи охорони праці на підприємствах.

Члени колегії у своїх виступах привітали всіх з Днем охорони праці та побажали успіхів у подальшій роботі.

Найприємнішим моментом засідання колегії стало нагородження переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Переможці були нагороджені дипломами та грошовими винагородами.

 

Довідка:

За ініціативи Міжнародної організації праці 28 квітня понад 100 країн світу відзначають Всесвітній День охорони праці. В Україні відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 р. він відзначається як Національний день охорони праці. У 2014 році девіз за рекомендацією МОП – «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві». Актуальність відповідної тематики обумовлена тим, що сьогодні хімічні речовини та їх сполуки є одними з основних як у повсякденному житті людини, так і на виробництві.

Основною метою проведення Дня охорони праці в Україні є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, проблем збереження життя і здоров’я працівників та формування культури охорони праці в Україні, а також вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.