Новини

Підписана тристороння угода про співпрацю

28 Липня 2016 p., 16:26

«Метою підписання цієї угоди є співпраця між Управліннями щодо координації спільних дій у запобіганні нелегальної зайнятості та виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів до Державного бюджету, внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ми ставимо перед собою завдання координувати діяльність і сприяти реалізації повноважень територіальних управлінь, визначених для них законодавством, з метою зростання рівня оплати праці працівників всіх суб’єктів господарювання, запобігання нелегальній зайнятості та виплаті заробітної плати у конвертах. Сторони, в межах своїх повноважень, вживатимуть усіх необхідних заходів для досягнення результативності, у нас сьогодні є всі інструменти щоб ефективно боротися з тіньовою зайнятістю» - наголосив Ігор Росипайло.

 

Спільно Сторони зобов’язалися:

  • інформацію, отриману за результатами моніторингу відомостей, що містять ознаки порушення законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та нелегальної зайнятості населення, надавати для розгляду комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, для заслуховування спільно з органами виконавчої влади керівників підприємств, які порушують законодавство про оплату праці та зайнятість населення;
  • проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів та зі страхувальниками щодо правильності заповнення звіту по єдиному соціальному внеску, відповідно до компетенції цих органів.

Підписання угоди відбулось у Торгово-промисловій палаті. Були присутні заступник голови обласної державної адміністрації – Ігор Пасічняк, заступник голови обласної ради – Сергій Басараб, керівники інших територіальних органів виконавчої влади, представники бізнесу, громадськість та засоби масової інформації.