Новини

Засідання колегії Управління Держпраці: підсумки роботи за І квартал 2018 року та нагородження переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей»

27 Квітня 2018 p., 09:07

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у 2018 році, яке за рекомендацією Міжнародної організації праці цього річ проходить під девізом «Захищене і здорове покоління», 26 квітня відбулося засідання колегії Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

В роботі колегії взяли участь начальник Управління Ігор Росипайло, начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, заступник директора ДП «Карпатський ЕТЦ» Дмитро Зінчук, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, заступник голови обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, інші члени колегії, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники навчально-курсових комбінатів, запрошені та переможці регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Підбиваючи підсумки роботи за І квартал 2018 року начальник Управління Ігор Росипайло повідомив: «Інспекторами праці Управління проведено 155 інспекційних відвідувань щодо дотримання законодавства про працю. Виявлено 464 працівника, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин. За результатами проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи трудові договори укладено з 1583 працівниками».

Щодо стану охорони праці на підприємствах області за звітний період 2018 року спеціалістами Управління Держпраці проведено перевірок додержання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки у 90 суб’єктів господарювання та 149 перевірок виробничих об’єктів. Видано 162 дозволи та 17 дозволів продовжено. Рівень травматизму, порівняно із аналогічним періодом минулого року зменшився на 5 нещасних випадків.

Володимир Чернецький привітав колектив Управління Держпраці із професійним святом та наголосив на важливості спільної співпраці.

Основним моментом у роботі колегії стало нагородження переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Ігор Росипайло нагородив дітей кубками і грошовими винагородами та побажав в подальшому брати участь у конкурсі.

Також, з нагоди 25-ї річниці створення органу державного нагляду за охороною праці були запрошенні ветерани праці. Пенсіонерів відзначили подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до обраної справи.