Новини

На базі Полтавського НТУ спільно з провідною енергетичною компанією ДТЕК та Управлінням Держпраці у Полтавській області пройшла науково-технічна конференція «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

5 Травня 2018 p., 15:39

 

Начальник Полтавського відділення ДП «Карпатський ЕТЦ» Закревський Олександр Васильович взяв участь у міжнародній науково-технічній конференції, яка пройшла у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

На конференції обговорили інноваційні рішення як пріоритетний напрямок розвитку охорони праці, промислової, пожежної та екологічної безпеки для захищеного здорового покоління.

 

Закревський О.В. виступив з приводу змін у законодавстві. Зокрема, вимоги нової редакції Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107  (в редакції Постанови КМ № 48 від 07.02.2018)