Новини

Перевірено будівлі

29 Жовтня 2013 p., 14:19

Фахівцями ДП «Карпатський ЕТЦ» проведено експертні обстеження будівлі котельні на вул. Індустріаьній, 34 ТОВ «Станіславська теплоенергетичнаикомпанія», деревообробних цехів - №1 підприємця Юрчука В.Д., №2 підприємця Куриндаш І.Ю., житлового будинку №15 на вул. Галицькій в м. Яремче, будівлі лісопильного цеху підприємця Корнути Т.Д., навісу (лісопильного цеху) та деревообробного цеху піприємця Поповича П.І.

Метою експертизи є перевірка безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж.

Згідно висновків експертизи встановлено, що в котельні на вул. Індустріаьній, 34 ТОВ «Станіславська теплоенергетичнакомпанія», несучі конструкції і частина будівлі в осях в осях 1-3, 3-5 на час обстеження відповідає вимогам надійності і міцності, перебуває в задовільному стані. Стан будівлі в осях 1-2 непридатний до експлуатації, в осях 2-3 – аварійний. При подальшій експлуатації будівлі слід дотримуватись вимог «Нормативних документів з питань обстежень і паспортизації безпечної та надійної есплуатації виробничих будівель і споруд». Наступне обстеження буде проведене в 2014 році.

В деревообробних цехах - №1 підприємця Юрчука В.Д., №2 підприємця Куриндаш І.Ю., будівлі лісопильного цеху підприємця Корнути Т.Д. при обстеженні конструкцій виявлені дефекти – відсутнє вимощення по периметру будівлі, відсутнє планування  прилеглої території.

Всі недоліки, виявлені під час експертного обстеження повинні бути усунуті.